تبلیغات
همسویی رایگان ریکی - فول آلبوم انیگما enigma

همسویی رایگان ریکی

انجمن خود هیپنوتیزم کابوک

چهارشنبه 25 فروردین 1389

فول آلبوم انیگما enigma

نویسنده: انجمن خود هیپنوتیزم کابوک   

تصاویر بیشترتصاویر بیشترتصاویر بیشترتصاویر بیشترتصاویر بیشترتصاویر بیشترتصاویر بیشترتصاویر بیشتراین مجموعه شامل کلیه کارهای استاد مسلم موسیقی شرقی
انیگما می باشد
شامل 35 آلبوم می باشد
که 8 آلبوم اصلی و مابقی کلیه کارهای انیگما شامل

Compilation،Singles ،Bootleg

انیگما  كه به فارسی می‌شود راز و معما

 

نیگما، یک پروژهٔ موسیقی الکترونیک ایجادشده به وسیلهٔ مایکل کرتو، دیوید

 

 فرستین و فرانک پترسن در سال ۱۹۹۰ میلادی است. کرتو، هم نوازنده و هم تهیه‌کننده است؛ ساندرا معمولاً در آهنگ‌های انیگما به حالت داستان‌سرایی می‌خواند. این دو تن با یکدیگر تحت نام ساندرا کرتو با یکدیگر کار کرده‌اند. جنز گد، به عنوان یک سازنده و تهیه‌کنندهٔ مشترک در این گروه کار کرد و در سه آلبوم انیگما گیتارزدن‌ها را بر عهده داشت. تا کنون شش آلبوم استودیویی تحت نام این پروژه خلق شده‌است

در اواخر دهه هشتاد میلادی نوعی رویكرد شبه فلسفی در غرب ظهور كرد كه خواستار احیای باورها و تفكراتی بود كه پیش از شكل گیری دنیای صنعتی و مدرن امروزی رواج داشت. یكی از اصلی‌ترین محورهای این نگرش، رازورزی یا به قول خارجكی‌ها Mysticism بود. در همین ایام بود كه بازار طالع‌بینی، فالگیری، طب سنتی و گیاهخواری در غرب به شدت گرم شد و رونق پیدا كرد. این رویكرد وهم‌انگیز و جدید، سبك خاصی از موسیقی را نیز به همراه آورد كه ما آن را با نام موسیقی «نیو ایج» یا موسیقی عصر نوین می‌شناسیم. نوعی موسیقی رازآلود كه سعی داشت انسان گرفتار در جوامع صنعتی را به آرامش ذهنی و روحی برساند.

در سال 1990 میلادی، آلبومی در همین سبك جدید و با نام «1990 میلادی» از گروهی به اسم «انیگما»‌ به بازار آمد. البته با این توضیح كه تهیه كنندگان محترم مثل آدمیزاد روی اینزرت مربوطه ننوشته بودند «1990 میلادی» بلكه برای آنكه آن رازورزی مورد نظر را اعمال كرده باشند با استفاده از اعداد رومی نوشته بودند: MCMXC A.D. . این آلبوم توانست خیلی زود، با جذابیت ریتم هایپنوتیك خود، از چارت‌های موسیقی اروپا و امریكا بالا برود و در 40 كشور جهان به صدر جدول پرفروش‌ها راه پیدا كند. انیگما (كه به فارسی می‌شود راز و معما) با اولین آلبوم خود به موفقیتی رسیده بود كه هیچیك از اعضای این گروه خوابش را هم نمی‌دید. اما این اعضای گروه چه كسانی بودند؟ جواب این سوال را هم كسی نمی‌دانست چرا كه اعضای انیگما برای تشدید رازورزی (!) می‌خواستند گمنام و مجهول‌الهویه باقی بمانند و اصرار داشتند با همان نام انیگما شناخته شوند. آنها حتی در مراسم اهدای جوایز نیز شركت نمی‌كردند و خلاصه حسابی همه را گذاشته بودند سر كار كه ناگهان سر و كله یك گروه كر آلمانی پیدا می‌شود و رهبر این گروه از انیگما به دادگاه شكایت می‌كند. گویا انیگما یكی از قطعات دهه هفتاد این گروه كر مونیخی را بدون اجازه در آلبوم خود به كار برده بود.
خودتان دیگر می‌توانید حدس بزنید كه ادامه داستان چه می‌شود. برای دادگاه كه دیگر نمی‌شود رازورزی‌ بازی در آورد. این بود كه مایكل كفرفتو مجبور شد آفتابی شود و خودش و دیگر اعضای گروه را معرفی كند. اما راستش اعضای ثابت دیگری در كار نبودند و هر چه بود بیشتر همین آقای كرتو بود. هر چند كه همسر او، ساندرا، نیز در سرایش برخی از ترانه‌ها و در همخوانی‌ و یا تكخوانی بعضی از قطعات شركت داشت. البته به غیر از ساندرا، 9 نفر دیگر نیز با كرتو همكاری نزدیك داشتند اما نقش آنها چندان پررنگ نبود.


اما بشنوید از این آقای مایكل كرتو یا همان مغز متفكر گروه انیگما. او در سال 1957 میلادی در شهر بخارست، پایتخت رومانی، متولد شده بود و از همان كودكی عاشق پیانو (و احتمالاً رمز و راز و معما و رازورزی) بود. او تحصیلات آكادمیكش را نیز در زمینه موسیقی انجام داد و در 22 سالگی با درجه ممتاز از آكادمی موسیقی فرانكفورت آلمان فارغ التحصیل شد. خودش می‌گوید: آرزویم این بود كه نوازنده پیانو شوم اما راستش درست از همان روزی كه مجبور شدم پیانویم را بفروشم توانستم آهنگ‌های خارق‌العاده بسازم. خب، این هم یكی از محاسن فروش پیانوست كه باید كرتو را كاشف آن بدانیم. بگذریم؛ آقای كرتو با این ذهنیت انیگما را پایه گذاری كرد كه عادات شنیداری مخاطبان را زیر و رو كند و با ارائه سبكی نو، شنونده را با اثر درگیر و وادار به تفكر كند. او معتقد است كه در یك قطعه موسیقی نباید همه چیز را به شنونده گفت بلكه باید بعضی حرفها را نگفته گذاشت و اجازه داد تا شنونده به سهم خود به درك آن نایل شود. چیزی در مایه‌های سپیدخوانی در شعر نو. جالب است بدانید تمام كارهای ضبط و میكس و مستر آلبوم اول انیگما در استودیوی خانگی كرتو در اسپانیا و توسط خود او انجام شد.

او می‌گوید: در تهیه آلبوم 1990 میلادی شدیداً تحت تاثیر «پینك فلوید» و «آرت آو نویز» بودم. باز خدا پدرش را بیامرزد كه می‌گوید تحت تاثیر كه بوده است. قابل توجه بعضی از آهنگسازان و خوانندگان داخلی. موفقیت آلبوم اول باعث شد تا كرتو و شركت تهیه كننده به فكر تكرار این موفقیت بیفتند. این كار 4 سال زمان برد و بالاخره انیگما دومین آلبوم خود را در سال 1994 منتشر كرد كه باز هم در همان حال و هوا بود. با این تفاوت كه در آن از آوازهای بومی بیشتر استفاده شده بود و سویه‌های سبك راك نیز بیشتر از قبل در آن شنیده می‌شد. دو سال بعد آلبوم سوم انیگما نیز به بازار آمد كه همان فضاسازی‌های رویایی و وهم آلود زمینه اصلی كار را شكل می‌داد با این تفاوت كه نقش آواز در آن پررنگتر شده بود. انیگما در مدت 14 سال حضورش در زمینه موسیقی جهانی، برای چند فیلم سینمایی كار ساخته است و مهمتر اینكه باعث شكل‌گیری گروه‌های مقلد زیادی شده است كه در همان حال و هوا كار می‌كنند. از جمله این گروه‌ها می‌شود به «شیلر»، «اپراتیكا» و «الكمی» اشاره كرد.

خرید این محصول

صدای رعد و برق ، صدای جنگل ، موسیقی باغ صومعه  ، باغ زیر آب  ،  شب جنگل  ، موسیقی جنگل انبوه  ، صومعه تبتی ،  جنگل آمازون  ،  دریای نا آرام ، باغ تابستانی   ، آموزش ایروبیک و یوگا از مقدماتی تا حرفه ای ، آموزش یوگا مقدماتی ، آموزش تصویری یوگا توسط شیواندا  ،  آموزس آسانا یوگا تدریس شیلپا ،   فول آلبوم کارونیش Karunesh  ، Celtic Woman


برچسب ها: موزیک ، های ، مدیتیشن ، مدی ، تیشن ، ذن ، هیپنوتیزم ، خلسه ، آلفا ، فرکانس ، مغزی ، خود ، کتاب ، آئین ، درس ، خواندن ، استاد ، کابوک ، روانشناسی ، و ، چار ، مدیکال ، افشاری ، الماسیان ، احمد ، حلت ، آزمندیان ، فرهنگ ، مراقبه ، بودابار ، کرانیش ، کریس ، آنجل ، دیوید ، بلاین ، آخرین ، یار ، امواج ، نرم ، افزار ، یوگا ، موسسه ، شرکت ، شعبان ، رجب ، طاوسی ، طاووسی ، بهترین ، مرجع ، آموزش ، دون ، خوان ، عرفان ، حلقه ، کیهانی ، ریکی ، موسیقی ، yoga ، hypnotism ، hypnosis ماساژ ، سوئدی ، تای ، ماساژ ، صورت ، اصوات ، طبیعت ، عشق ، صدای ، باران ، رعد ، برق ، massage ، چینی ، سنگ ، سنتی دانلود ، رایگان تخفیف ، ویژه مقالات ، رایگان ، مقالات روانشناسی ، مدی تیشن ، کتاب آئین درس خواندن ، استاد کابوک ، روانشناسی چار ، موسسه کابوک ، شرکت کابوک ، بهترین مرجع آموزش ، دون خوان ،نظرات() 
darkness reborn cheats
جمعه 4 اسفند 1396 08:29 ب.ظ
بخش جذاب از محتوا. من فقط بر وبلاگ شما و در پایتخت رأی دادم تا ادعا کنم که در واقع وبلاگ شما را دوست دارم
پست ها. به هر حال من به تقویت و یا حتی موفقیت من موافقم
شما به طور مداوم سریع پذیرش می کنید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :